Bardzo dobrze zorganizowane sale balowe w restauracji REST.TEATRALNA w Bytomiu

Bardzo dobrze zorganizowane sale bankietowe w restauracji REST.TEATRALNA w Bytomiu to obok doskonałej kuchni najlepsza wizytówka takiego lokalu. Sala bankietowa jaka nadaje się do przygotowania licznych uroczystości takich jak: wesela, chrzciny, komunia, czy ważny jubileusz spełnia wymagania także wyjątkowo wymagających klientów. Każda z trzech sal jest unowocześniona, a obsługa zaangażuje się w każdy detal. Już po zobaczeniu galerii można nabrać przekonania, że jest to lokal idealny. Warto umówić się na wizytę z osobami prowadzącymi salę i ustalić szczegóły dotyczące zabawy.

Obsługa przyłoży się uwagi, żeby wydarzenie było przygotowane tak, jak zależy na tym interesantom. Jeśli mają oni już zaplanowany motyw główny przyjęcia, to sala będzie wystrojona zgodnie z ich zamysłem. To oznacza, że zostanie zorganizowane przyjęcie marzeń. Na przykład, w ofercie na wesela udostępnione są: ekskluzywny pojazd Mercedes GLC 200, apartament dla nowożeńców w czterogwiazdkowym hotelu Lantier, fotolustro i sala Lego dla dzieci.

Na wesele można też wybierać ledowy napis LOVE a także wykorzystać rzutnik. Niezależnie zaś od tego, jaka będzie zorganizowana uroczystość, restauracja łagiewniki przynosi zapewnienie przyszykowania przepysznego jadłospisu. Będzie w głównej mierze opierać się na regionalnej kuchni śląskiej. Oczywiście, goście mają możliwość też decydować się na to, by zamawiać dania kuchni z pozostałych regionów kraju oraz z Europy. Dobrze będzie natomiast gości na uroczystości zainteresować regionalnymi potrawami Śląska.

Na dodatek, gdy przygotowuje się event firmowy, to również okaże się to doskonałe wyjście. Kontrahenci z przeróżnych rejonów Polski z uznaniem skosztują śląskich potraw i jak najlepiej będą przypominać sobie event lub konferencję. Przyjazna oraz profesjonalna kadra spowoduje, że każdy, kto będzie w REST.TEATRALNA będzie dobrze wspominać to miejsce. Impreza rodzinna lub innego typu wydarzenie przygotowane w takim miejscu uzyskają doskonałą scenerię.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz