Biuro rachunkowe jakie zajmuje się kompletną obsługą księgowości dla firm i spółek

Wszechstronne świadczenia w biurze rachunkowym Irys są znakiem rozpoznawczym takiego obiektu. Do głównych świadczeń, z jakich korzystają przedsiębiorcy zaliczają się: prowadzenie ksiąg handlowych, obsługiwanie kadr i płac, prowadzenie rozliczeń rocznych, poprowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, poprowadzenie ksiąg podatków oraz rozliczeń podatkowych, sporządzanie i przesyłanie deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie i wysyłanie oświadczeń do US.

Księgowa Żyrardów poprowadzi całościową księgowość nad wyraz szczegółowo, zawsze bazując na zapisach prawnych. Na równi, obsługa kadr i płac jest bez zarzutu. Prowadzenie spraw osobowych pracowników bazuje na: analizie rynku pracy, przeprowadzaniu rekrutacji, podpisywaniu umów pracowniczych, rozliczaniu urlopów, prowadzeniu kartotek pracownika, kierowaniu na regularne badania lekarskie, wykonywaniu czynności powiązanych z wygaśnięciem albo rozwiązaniem stosunku o pracę, wystawianiu świadectw pracowniczych, poprowadzeniu bieżącej obsługi kadrowej osób zatrudnionych w firmie.

Wykwalifikowani pracownicy wydają oświadczenia, służą poradą w obszarze prawa pracy, wykonują dokumentację powiązaną ze zgłaszaniem do ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczeń zdrowotnych, obsługują świadczenia socjalne, a także odsyłają do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych deklaracje rozliczeniowe, ale też prowadzą rozliczenia Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Obsługa podatków jest tak samo kompleksowa, a więc w zakładzie nie zostanie przeoczony jakikolwiek obowiązek podatkowy. Współpracując z biurem rachunkowym Irys biznesmen nie zapomni o jakimkolwiek obowiązku podatkowym w spółce.

Zlecenia rachunkowe będą poprowadzone na wysokim poziomie. Cenione na terenie województwa mazowieckiego biuro rachunkowe jakie zajmuje się pełną obsługą księgowości dla firm oraz spółek obszar pracy w każdym przypadku dopasowuje do indywidualnych oczekiwań klientów. To poświadcza o najwyższym poziomie usług.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz