Działający mobilnie serwis opon dla aut ciężarowych

Mobilny serwis opon dla samochodów ciężarowych Truck Opony s.c. w Poznaniu i w okolicach cieszy się doskonałymi opiniami. Pojazdy z mobilna wulkanizacja przyjadą na miejsce podane przez klienta z kompletnym sprzętem. To umożliwia prawidłowy montaż i demontaż opon ciężarowych w różnym rozmiarze.

Zrobione mogą być też: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, sprawdzenie ciśnienia w oponach, czy wyważanie kół zależnie od rodzaju felgi z zastosowaniem metody klasycznej lub proszkowej. Wskazana firma rozpoznawalna jest z tego, że oferuje wygodne, najsprawniejsze i najoszczędniejsze wyjście serwisowe w województwie wielkopolskim. Zapoznając się z opiniami w temacie firmy, jakie zamieszczone są na witrynie www szybko można dojść do wniosku, że warto korzystać z takich usług.

Składający się z dwóch osób team doskonale poradzi sobie ze wszystkimi zleceniami. W branży oponiarskiej ma on ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz stale się rozwija w związku z czym żadne ze zleceń nie jest skomplikowane. Marka nawiązała współpracę z największymi hurtowniami a także z producentami opon. Dlatego w każdym przypadku będą zamontowane takie opony na jakich będzie zależeć klientowi. Mobilny serwis opon prosperuje w trybie 24 h, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jest dostępny dla kierowców zawsze, gdy oni tego potrzebują.

Do dyspozycji są 3 pojazdy serwisowe, naszykowane do obsługi większości pojazdów ciężarowych poruszających się po krajowych autostradach. Poza naprawą serwis zajmuje się również sprzedażą opon do ciężarówek. Są to opony znanych producentów w korzystnej cenie. Specjaliści z podanej firmy udzielą odpowiedzi także na wszystkie zapytania kierowców, a także doradzą co do tego, jak zadbać o opony i co jest ważne podczas naprawy ogumienia dla aut ciężarowych. Serwis nie bez przyczyny zalicza się do rozpoznawalnych stowarzyszeń z branży, bo zapewnia wysokie standardy obsługi.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz