Działalność komornika sądowego Dariusza Markockiego przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie

Prosperowanie komornika sądowego Dariusza Markockiego przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie jest rzetelna oraz wlicza się do bardzo efektywnych. Informacje w temacie obszaru działania, adresu, rachunku bankowego oraz godzin przyjmowania w kancelarii można odnaleźć na witrynie internetowej. Wskazany https://komornikmarkocki.pl uprawniony jest do poprowadzenia postępowań egzekucyjnych przeciwko dłużnikom z całego obszaru właściwości apelacji katowickiej.

Dariusz Markocki zajmuje się prowadzeniem postępowań egzekucyjnych oraz zabezpieczających, mających na celu realizowanie tytułów wykonawczych jakimi są: egzekucja świadczeń pieniężnych, egzekucja świadczeń niepieniężnych, zabezpieczenie roszczeń, doręczenia na zarządzenie Sądu, protokół stanu faktycznego, nadzór nad licytacją. W związku z informatyzacją postępowania egzekucyjnego komornik w Mikołowie zazwyczaj może posługiwać się systemami dedykowanymi. Usprawnią one nie tylko działalność kancelarii, lecz też ułatwią kontakt z klientami.

Dariusz Markocki w myśl przepisów z dnia 22 marca 2018 roku o komornikach sądowych uprawniony jest do poprowadzenia postępowań egzekucyjnych przeciw dłużnikom z całego obszaru Apelacji Katowickiej. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika, a wskazany postrzegany jest za wysoce skutecznego. Odstępstwem w obszarze działalności są sprawy: o egzekucję z nieruchomości, wydania bądź wprowadzenia w posiadanie nieruchomości, opróżnienie pomieszczeń z osób i rzeczy a także sprawy w jakich przepisy o egzekucji nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Szczegółowy opis obszaru działania wraz z konkretnymi miastami umieszczony jest na witrynie internetowej. Na witrynie podawane są także wiadomości w temacie RODO, a więc polityki ochrony danych osobowych w mikołowskiej kancelarii. Każda z osób, która skorzysta ze świadczeń Dariusza Markockiego zaznacza, że dosyć mocno zmniejsza się u niej stres podczas postępowania egzekucyjnego.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz