Thursday, 23 Sep 2021

Informacje o tym, co zrobić żeby dostać kredyt na mieszkanie udzielane przez SDP Finanse

Kwestie podstawowe, jakie należy spełniać, żeby uzyskać kredyt na mieszkanie można poznać podczas rozmowy z osobami zatrudnionymi w agencji SDP Finanse. Zastanawiając się nad tym, jak otrzymać kredyt na mieszkanie trzeba skierować się dokładnie do wskazanej kancelarii. Ubieganie się o kredyt jest czasochłonne.

Natomiast robiąc użytek z profesjonalnego wsparcia, można wszystko zrobić spokojnie i nie obawiać opóźnieniami. Specjaliści ukażą, że najważniejsze jest dookreślenie zdolności kredytowej. Doradcy obliczą ją i nie ma potrzeby się martwić, że bank stwierdzi, że nie można uzyskać kredytu. Poza wysokością dochodów ważny jest też typ umowy i czas na jaki jest ona zawierana. Trzeba też wziąć pod uwagę, że banki sprawdzając zdolność kredytową będą się również sugerowały kosztami, jakie na co dzień ponosi osoba starająca się o kredyt. Szczegółowo zostaną sprawdzane: historia kredytowa, bieżące opłaty, kredyty, limity na koncie, leasingi oraz karty kredytowe.

Nie bez znaczenia jest także wysokość wkładu własnego. O tym również będzie się poinformowanym podczas konsultacji z doradcą od spraw finansowych. Kredytobiorca otrzyma wskazówki, aby sprawdzać oraz pobierać raport na swój temat z BIK – u. Z doradcą hipotecznym najlepiej będzie rozmawiać jeszcze przed rozpoczęciem procedury w banku, aby się dobrze przygotować. Poza kwestiami podstawowymi uzyska się informacje o tym, jakie z banków udzielają kredytów osobom o podobnej historii do tej, jaką ma się osobiście.

Warto więc nawiązać współpracę z SDP Finanse. W czasie pierwszego spotkania będą przedstawione sprawy priorytetowe, a więc 7 głównych punktów, jakie trzeba zrobić, aby uzyskać najlepszy kredyt. Będą to: sprawdzanie zdolności kredytowej, wybór nieruchomości, opracowanie wniosku z doradcą kredytowym, wysłanie wniosku do instytucji bankowej, otrzymanie kredytu na mieszkanie, podpisanie umowy kredytowej z pracownikiem banku a także uruchomienie kredytu na mieszkanie. Od tego należy zaczynać, aby procedura była sprawna.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz