Thursday, 18 Aug 2022

Latisse: Jak długo trzeba czekać na rezultaty?

Jeśli zgubiłaś rzęsy lub masz nieodpowiednie rzęsy, wtedy możesz rosnąć dłuższe, pełniejsze i ciemniejsze rzęsy z odżywką do rzęs Latisse na receptę. Jednak wyhodowanie lepszych rzęs nie następuje z dnia na dzień: potrzeba czasu, aby zobaczyć pełne rezultaty. Ile czasu minie, zanim zobaczysz wyniki, zależy od kilku czynników. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym serum, które oferuje Radiant Divine Medical Spa w Avon, OH.

O Latisse

Latisse to płynny roztwór, który nakłada się na podstawę górnych powiek. Został opracowany jako lek na jaskrę w postaci kropli do oczu w 2001 roku. Okuliści zauważyli, że ich pacjentki miały dłuższe, bardziej bujne rzęsy po ciągłym stosowaniu. W 2008 roku stał się zatwierdzonym przez FDA lekiem na receptę, który jest specjalnie stosowany w leczeniu nieodpowiednich rzęs.

Jest to progresywna kuracja, która działa najlepiej przy ciągłym stosowaniu przez kilka tygodni. Jeśli jesteś gotowa na lepsze rzęsy, zobacz, co ta odżywka do rzęs może dla Ciebie zrobić, dowiedz się, kto jest kandydatem na lek, a kto nie, i przekonaj się, jak długo może potrwać, aby zacząć widzieć dłuższe, pełniejsze rzęsy.

Jak to działa

Proces wzrostu rzęs z tą odżywką nie jest w pełni zrozumiały, ale rzęsy rosną podobnie jak włosy na głowie. Będą rosnąć, wypadać i odrastać nowe włosy. To miejscowe rozwiązanie wydłuża fazę wzrostu i zwiększa liczbę włosów, które odrastają w fazie odrastania. To sprawia, że ​​Twoje rzęsy wyglądają na ciemniejsze i pełniejsze, a odrastają dłużej przed fazą wypadania. to warto sprawdzić

Sprawdzone leczenie

Według wielu badań i ostatnich danych FDA, 79 procent ludzi doświadcza zmian po użyciu leczniczej surowicy. Do 16 tygodnia osoby stosujące roztwór codziennie często doświadczają 25% wzrostu długości rzęs i 106% wzrostu grubości. Chociaż działa na prawie każdego, kto go używa, serum nie jest przeznaczone do użytku przez wszystkich i nie będzie działać na wszystkich.

Jak długo trzeba czekać na rezultaty?

Jak wiele leków, rezultaty Latisse nie są natychmiastowe. Zwykle zajmuje to od trzech do czterech miesięcy, zanim zobaczysz pełne wyniki. To serum działa stopniowo, a większość ludzi nie zobaczy żadnych rezultatów do czwartego tygodnia. Pierwsza widoczna zmiana dotyczy zwykle długości rzęs. Po dalszym stosowaniu pojawi się grubość i ciemność na rzęsach. W 16 tygodniu powinieneś zobaczyć pełne efekty rozwiązania. Często zadawane pytania dotyczące tego leczenia

Czy wymagana jest recepta?

Ponieważ nie jest to produkt kosmetyczny, ale lek w formie serum, potrzebna jest na niego recepta. Zatrudniamy przeszkolonych fachowców, którzy mogą przepisać serum, jeśli Twoim celem jest pogrubienie, dłuższe, ciemniejsze rzęsy. Możesz również kupić serum w naszym medycznym spa, zamiast zabierać receptę do apteki. Dowiesz się, jak stosować serum, a Twoje postępy będą monitorowane z nami.

Czy to działa tak samo dla wszystkich?

Około 80% pacjentów widzi wyniki z tą surowicą, co oznacza, że ​​około 20% pacjentów nie widzi pożądanych rezultatów lub w ogóle ich nie widzi. Istnieje kilka powodów, dla których ci pacjenci nie widzą oczekiwanych wyników, w tym:

• Stosowany produkt nie jest serum leczniczym

• Pacjent ma schorzenie

• Serum nie zostało prawidłowo nałożone

• Pacjent jest po prostu w grupie, która nie zobaczy wyników

Niektóre z tych problemów można naprawić. Na przykład możesz upewnić się, że używasz prawdziwego Latisse, otrzymując go od nas, lub możesz upewnić się, że używasz go poprawnie, otrzymując odpowiednie instrukcje i postępując zgodnie z nimi. Innych rzeczy nie da się jednak poprawić. U niektórych ten lek miejscowy po prostu nie zadziała i nie ma znanego powodu, dla którego nie działa on u niektórych osób. Jeśli nie zobaczysz wyników do ósmego tygodnia, najprawdopodobniej ich nie zobaczysz.

Kto nie powinien używać serum?

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią nie powinny stosować tego leku ze względu na zmiany hormonalne. Osoby z pewnymi schorzeniami oczu nie powinny stosować leku, a osoby z jakimikolwiek schorzeniami oczu, takimi jak jaskra, powinny skonsultować się z okulistą przed użyciem serum.

Jeśli masz infekcję oka, nie powinieneś używać serum, ponieważ istnieje ryzyko pogorszenia infekcji lub uniemożliwienia jej prawidłowego gojenia. Jeśli infekcja ustąpi, możesz użyć serum po zatwierdzeniu przez lekarza. W przypadku nawrotu infekcji należy ponownie przerwać stosowanie.

Czy to jest łatwe w użyciu?

Latisse to lek łatwy w użyciu. Używając sterylnych aplikatorów dołączonych do leku, użytkownik naciągnie serum na górne rzęsy. Nakładanie zajmuje tylko kilka minut każdego dnia i nakłada się go w podobny sposób jak tusz do rzęs i eyeliner. Zaleca się stosowanie serum na około godzinę przed snem, aby zdążyło się w pełni wyschnąć i wchłonąć, choć można stosować rano, o ile nie używamy żadnych kosmetyków przez co najmniej 15 minut po nałożeniu .

Czy możesz używać makijażu oczu z Th to jest serum?

Możesz używać tuszu do rzęs, eyelinera, cieni do powiek i innego makijażu podczas korzystania z tego serum. Zastosuj ten zabieg przed kosmetykami. Nie nakładaj żadnych kosmetyków (takich jak krem ​​do twarzy lub tusz do rzęs) na skórę lub rzęsy przez 15 minut po użyciu roztworu. Dzięki temu roztwór wystarczająco długo wchłonie się w twoje rzęsy i powieki. Jeśli serum nakładasz na noc, przed nałożeniem koniecznie zmyj cały makijaż.

Czy możesz zastosować rozwiązanie dowolnym pędzlem?

To rozwiązanie należy nakładać wyłącznie za pomocą dołączonych do niego pędzli aplikacyjnych. Nie używaj żadnych innych przedmiotów ani pędzli do nakładania serum, ponieważ zwiększa to ryzyko przeniesienia bakterii do oczu. Użyj oddzielnego aplikatora podczas nakładania roztworu na każdą powiekę, a następnie wyrzuć aplikatory. Nie używaj ponownie żadnych szczotek.

Czy nakładasz go na dolne rzęsy?

Tego roztworu nie należy stosować na dolne rzęsy, ponieważ może przyciemnić skórę pod oczami. Należy zauważyć, że serum może przyciemniać również skórę na górnych powiekach, a nawet skóra wokół oczu może przyciemniać się podczas stosowania tego serum. Ważne jest, aby serum całkowicie wyschło przed pójściem spać, aby rzęsy nie wcierały go w skórę pod oczami.

Czy to odrośnie brwi?

Chociaż ten lek nie jest przeznaczony do brwi, może sprawić, że Twoje brwi staną się dłuższe, grubsze i pełniejsze, jeśli tego chcesz. Jednak nie jest jeszcze zatwierdzony przez FDA jako środek do leczenia brwi, chociaż niektórzy lekarze mogą przepisać serum, aby poprawić ich wygląd.

Jeśli chcesz używać serum z tego powodu, porozmawiaj z naszym wyszkolonym personelem, aby ustalić, czy jest ono dla Ciebie odpowiednie. Nie jest to zatwierdzone do odrastania włosów z wyjątkiem brwi i rzęs. Pamiętaj, że lek może przyciemnić skórę pod i wokół brwi, jeśli użyjesz go w tym miejscu.

Co się stanie, jeśli przestaniesz używać?

Kiedy zaczniesz używać serum, musisz nakładać roztwór każdej nocy. Jeśli przestaniesz używać Latisse, Twoje rzęsy powrócą do poprzedniego wyglądu. Jednak cofnięcie rezultatów rozwiązania może zająć kilka tygodni, a nawet miesięcy. Wyniki różnią się w zależności od osoby. Jeśli jesteś zadowolony z efektów tego rozwiązania, możesz stosować go co drugi dzień lub nawet co trzy dni po osiągnięciu upragnionego wyglądu.

Co się stanie, jeśli przegapisz dzień użytkowania?

Ten leczniczy roztwór jest przeznaczony do codziennego stosowania, ale stosowanie go co drugi dzień jest również w porządku. Jeśli przegapisz dzień stosowania, nie nakładaj go dwa razy następnego dnia. Po prostu musisz go normalnie używać, aby wrócić na właściwe tory. Twoje rzęsy powrócą do swojego normalnego wyglądu, jeśli przestaniesz używać leku, a stracą trochę pełni, długości i pigmentu, jeśli nie użyjesz go przez tydzień lub więcej. Jednak zapomnienie o użyciu go przez jeden dzień nie będzie miało wpływu na twoje wyniki.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz