Łatwa w obsłudze dla internautów struktura sklepu www Bamboli

Kategorie produktów zamieszczonych w sklepie internetowym Bamboli umożliwiają usystematyzować tak spory katalog produktów i szybko ukazują, że ma się kontakt z punktem sprzedaży renomowanym. Umieszczenie akcesoriów w działach jest pomocne dla rodziców, którzy zamierzają coś kupić.

Tym bardziej, że wszystkie kategorie są precyzyjnie dookreślone. Konkretne działy mają również podkategorie, aby móc jeszcze precyzyjniej dopasować towary jakimi są zawieszka do smoczka dla swojego malucha. Asortyment posegregowany jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Działy nazywane są w takim razie tak, by od razu można było spodziewać się, co kupi się, gdy zajrzy się do wyznaczonego działu. Produkty dla niemowląt podzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, oraz do higieny i pielęgnacji. Gadżety dla dzieci w Bamboli podzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Bogata kategoria zabawki i sport zawiera: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Dział ubranka i akcesoria obejmuje: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz