Lider w produkcji mierników ozonu: Ozon Food

Wykonywane szybko i dokładne pomiary O3 w powietrzu są umożliwione, gdy przedsiębiorcy zaopatrzą się w mierniki ozonu w powietrzu od firmy Ozon Food. Ozonowanie wnętrz jest coraz częściej zastosowane, zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Nie tylko bowiem odświeży się powietrze, ale głównie je dezynfekuje. Można pozbyć się z otoczenia grzybów, bakterii, pleśni, czy innych drobnoustrojów, a także nieprzyjemnych zapachów.

Wskazane czujniki pozwalają zawsze dobrze ocenić wykorzystanie ozonu. Klienci mogą korzystać też z licznych funkcji dodatkowych. Bardzo imponująca precyzja i pozyskiwanie informacji bieżących to spore zalety osprzętu marki Ozon Food. Maszyny o zwartej konstrukcji mają doskonałe wskaźniki użytkowe.

Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 ma doskonałe parametry użytkowe. Jego precyzja wpływa na późniejszą wydajność ozonowania i bezpieczeństwo użycia. W głównej mierze nadaje się do małych zakładów z branży spożywczej. To zamawiający podejmuje decyzję, czy potrzebuje jeden czujnik, czy chce mieć ich kilka. Dopasowanie do wielu wskaźników pracy, najwyższa wodoszczelność a także wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie to walory sprzętu. Firma wykonuje cykliczne przeglądy czujników, żeby klient miał gwarancję, że są one sprawne.

Czujniki są skalibrowane na indywidualnych zasadach, a jeśli potrzebny jest ich serwis, wszystko przebiega sprawnie. Dokładna specyfikacja wyrobu opublikowana jest na witrynie. Ozon Food oferuje 2 modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 oraz czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde użycie ozonu domaga się uprzedniego zastosowania czujnika, ponieważ skuteczność uzależniona jest od stężenia. Jeśli ozon nie jest kontrolowany, to może okazać się gazem niebezpiecznym dla zdrowia oraz życia. Jeśli właścicielom firm zależy, aby procesy technologiczne okazały się skuteczne i bezpieczne, to muszą sprawdzić ofertę.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz