Luksusowe hotele w Krakowie

Luksusowe hotele w Krakowie Best Western przeznaczone są dla klientów, jakim będzie zależeć na tym, żeby przebywać w wygodnych warunkach, niezależnie od tego, czy w stolicy województwa małopolskiego przebywają na urlopie, czy w podróży służbowej.

Best Western Plus Kraków Old Town jest miejscem, jakie doskonale wpisuje się w warunki, jakich oczekują goście. Poza wieloma ułatwieniami można spodziewać się także, że hotel best western kraków będzie przygotowany do aktualnych wymagań związanych z pandemią. Unikalnie wystylizowane wnętrza i wysoka jakość obsługi sprawiają, że osoby, które zjawią się w tym miejscu przynajmniej raz z pewnością będą chciały jeszcze tutaj wrócić. Szczególnie, że lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa jest bardzo wygodna.

Od rynku obiekt umieszczony jest tylko o parę kroków. Obiekt hotelowy umieszczony jest w odnowionej, zabytkowej kamienicy. To idealne wyjście dla osób które cenią historyczne odwołania. 92 pokoje dostępne są w dwóch standardach. Do dyspozycji gości jest parking hotelowy. Na terenie Best Western Plus Kraków Old Town prosperuje restauracja Midtown, w jakiej podawane są smakowite dania kuchni rodzimej, zagranicznej oraz specjały Szefa Kuchni. W restauracji codziennie podawane są także smaczne śniadania, wykonane wyłącznie ze świeżych produktów. Pokoje udostępnione są dla gości w standardach Premium a także Superior.

Wyposażone są one w wiele udogodnień, z jakich goście na pewno chętnie skorzystają podczas zameldowania. Na stronie obiektu wszystkie pokoje są szczegółowo opisane. W hotelu chętnie zameldują się też goście biznesowi, szczególnie, że sale na konferencje są kompleksowo wyposażone. Oferty specjalne spełnią wymagania gości którzy przyjeżdżają do Krakowa, abstrahując od tego, jaka panuje pora roku. W krakowskim obiekcie hotelowym można również decydować się na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych. Hotel taki przygotowany jest dla wielu gości, o przeróżnych wymaganiach.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz