Marka oferująca wysokiej jakości nadruki na ubraniach oraz akcesoriach marketingowych

Wykorzystanie najpopularniejszej metody znakowania ubrań, czyli sitodruku wpływa na to, że propozycja usług firmy Terraprinting jest bardzo atrakcyjna. Sitodruk jest metodą cenioną chociażby ze względu na oszczędność. Pozwala bowiem pozyskać niższe koszty jednostkowe przy większych nakładach. Eksperci z podanej firmy stosują do druku najwyższej jakości farby. Z tego powodu efekty są świetne, a nadruki z sitodruku wyróżniają się wysoką trwałością. Kiedy klient ma takie życzenie, to stosowane są nie tylko farby tradycyjne, ale też pozwalające na uzyskanie rezultatów dodatkowych, czyli zastosowany jest nadruk wypukły lub neonowy.

Sitodruk wykorzystywany jest na odzieży marketingowej, sportowej oraz roboczej. Metoda sitodruku polega na naniesieniu na materiał farb przez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita opiera się na zakryciu części otworów oraz pozostawieniu wyłącznie tych przez jakie powinny przechodzić farby. Każdy kolor nakładany jest oddzielnie, a utrwalenie nadruku następuje, gdy wpływa na niego wysoka temperatura. Drukarnia sitodrukowa, jaką zarządza marka Terraprinting proponuje wykonanie druku przy wykorzystaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej lub ręcznej. Specjaliści z terraprinting polecają zleceniodawcom decydować się na sitodruk wtenczas, gdy drukują oni większe nakłady, mające powyżej sto sztuk z takiego samego wzoru. Ponadto, oferta dedykowana jest dla zleceniodawców, którzy zechcą wydrukować mniejsze ilości, lecz z użyciem jednego lub dwóch barw.

Pewne jest to, że kiedy komukolwiek zależy na wysokiej jakości nadruku na odzieży i gadżetach reklamowych, to sitodruk jest mu to w stanie zagwarantować. Kwota za świadczenia w zaprezentowanej drukarni wyznaczona jest indywidualnie, ze względu na to, na ile skomplikowana jest realizacja zlecenia. Przy kosztorysie uwzględni się: nakład i wymiar nadruku, projekt graficzny pod względem ilości użytych kolorów, wymiar nadruku na wyznaczonym materiale. Klienci po skończeniu zlecenia dostrzegają, że nadruk wykonany w zielonogórskiej drukarni był doskonałą inwestycją.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz