Moda na zdrowie i piękny wygląd

Jakakolwiek pani chciałaby zatrzymać jak najdłużej młodzieńczą, sportową posturę, dziewczęcą urodę, delikatność nastolatki. To smutne, z wiekiem te atrybuty młodości powoli przemijają. Dzisiejsze kosmetyki pozwalają zachować jędrną oraz gładką cerę, błyszczące oczy, piękne, gęste włosy, niemniej jednak zmieniają się rysy twarzy, figura, widać, że przybyło lat. Dużo kobiet umie się starzeć z godnością, ich twarze nabierają totalnie innego pociągająca, mówi się, że mają klasyczną urodę.

Patrząc na co poniektóre aktorki w wieku po pięćdziesiątce, zastanawiamy się, jakim sposobem one to robią, że na ich twarzach nie widać działania czasu. Oczywiście, wiele z nich poddało się lub nadal poddaje różnym zabiegom chirurgicznym, mających na celu wygładzenie skóry, podwyższenie powiek, korekcję kości policzkowych czy nosa, redukcje podbródka, lecz z upływem czasu, ukończone operacje plastyczne coraz bardziej są dostrzegalne, mimo że kobiety zaprzeczają. W świecie artystycznym zapanowała moda na operacje zatrzymujące młody wygląd. Oglądając zdjęcia w internecie, czy plotkarskich magazynach, frapujemy się, po co one to robiły.

Wiele ładnych niegdyś aktorek, piosenkarek, prezenterek, które zachwycały swoją urodą tysiące pań na całym globie, po odbytych operacjach plastycznych wygląda koszmarnie. Każda ingerencja chirurga może zakończyć się klęską oraz komplikacjami, takich sytuacji jest mnóstwo – aby tego uniknąć, zabiegi wykonuj jedynie u ekspertów – www.lukaszmichalak.pl. Można się tylko zastanawiać, czemu na własne życzenie interesująca kobieta chce wyglądać jak manekin – sztucznie powiększone usta, nienaturalne powieki, piersi – jak z plastiku. Gdzieś się absolutnie zatarła granica dobrego smaku i poczucia interesująca. Sławne, bogate, tak uwierzyły w magię operacji plastycznych, że wyglądają obecnie na kobiety ciężko schorowane, z satyryczną urodą, aż trudno na nie patrzeć bez zażenowania.

Brazylia słynie z ślicznych kobiet, niezwykle zgrabnych. Wiadomo niemniej jednak, że ponad połowa Brazylijek poddaje się różnym operacjom plastycznym od 15-go roku życia. Chirurdzy korygują najmniejsze odstępstwa od normy, zauważanej oczyma dziewczyn dążących do idealnego ciekawa. Kult ciała jest tak gigantyczny, że żadne pieniądze nie są przeszkodą w realizacji marzeń o imponującej sylwetce i nieprzeciętnej urodzie.

Powiązane publikacje

Wasze komentarze:

Dodaj komentarz