Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz dla dużych domów

DYSON OUTSIZE. Najlepszy do: dużych prac porządkowychPojemność zbiornika na kurz: 0,5 galonaWaga: 7,85lbWymiary: 12,5 „H x 50,63 „L x 11,7 „WMax dB: Nie ujawnionoŻywotność baterii: Do 120 minutGwarancja: 2 lata

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

 1. Niewiarygodne ssanie
 2. Szybkie ładowanie
 3. Łatwość obsługi
 4. Wszechstronne nasadki

POWODY, KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ

 1. Top ciężki
 2. Nie nadaje się do dywanów

Dawniej V11 Outsize, Dyson porzucił model V11, ale Outsize nadal jest najpotężniejszym odkurzaczem bezprzewodowym pod względem mocy, pojemności i czasu pracy, i w pełni rekompensuje to,co mógłby osiągnąć tradycyjny model przewodowy. Outsize posiada niespotykany (jak na odkurzacz bezprzewodowy) półgalonowy pojemnik na kurz, dwie wymienne baterie, które według firmy Dyson zapewniają do 60 minut pracy i dwukrotnie większą siłę ssania niż jakikolwiek inny odkurzacz bezprzewodowy.

Głowica High Torque XL jest wyraźnie większa niż w innych modelach V11 i obejmuje większą powierzchnię podczas jednego przejazdu. Technologia Dyson. DLS automatycznie wykrywa i dostosowuje się do zmian rodzaju podłogi. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje dokładny pozostały czas pracy dla każdego wybranego trybu: Eco, Auto lub Boost, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, ile czasu pozostało Ci na jednej baterii.

W odkurzaczu Outsize zastosowano bardzo intensywną technologię, która sprawia, że jest on tak mocny, a mianowicie silnik Dyson Hyperdymium, który obraca się z prędkością ponad 125 000 obrotów na minutę, w połączeniu z technologią cyklonu radialnego, która generuje siłę 79 000 g, aby wrzucić kurz do kosza bez zatykania filtra, co zapewnia bezkompromisową moc. Odkurzacz został również zaprojektowany tak, aby pochłaniać wibracje i tłumić hałas, dzięki czemu poziom hałasu jest niższy.

MIELE TRIFLEX HX1PRO

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz klasy premium. Najlepszy dla: WszechstronnośćPojemność pojemnika na kurz: 0,5ltrWaga: 9lbHałas: Info niedostępneŻywotność baterii: Do 120 minutGwarancja: 2 lata

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

 1. Elastyczna konstrukcja
 2. Żywotność baterii
 3. Epickie ssanie

POWODY, KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ

 1. ciężki
 2. Mały pojemnik na kurz

Pierwszy bezprzewodowy odkurzacz Miele twierdzi, że jest wystarczająco mocny, aby stać się Twoim jedynym i niepowtarzalnym odkurzaczem. Wypróbowaliśmy model Pro, ale jest też zwykły model, który jest nieco tańszy (bez filtra HEPA, bez reflektorów na głowicy podłogowej, bez turboszczotki do zbierania sierści zwierząt z mebli) oraz model Cat&Dog, który oferuje te same parametry i dodatkowo turboszczotkę dla zwierząt.

Konstrukcja i cechy techniczne

Dzięki konstrukcji 3 w 1, jednostka zasilająca Miele Triflex HX1 może być zamocowana na górze lub na dole odkurzacza, co pozwala na elastyczne rozłożenie ciężaru urządzenia, jak również na użycie go jako urządzenia ręcznego. Umieszczona na górze zapewnia większy zasięg odkurzania pod niskimi powierzchniami, natomiast umieszczona na dole zapewnia wygodny i lekki uchwyt.

Extra-szeroka głowica Multi Floor XXL jest szersza niż większość głowic podłogowych, które widzieliśmy (11 cali) i oferuje oświetlenie LED BrilliantLight do prowadzenia i automatycznego wykrywania podłogi. Może być również ładowana z każdej pozycji poprzez uchwyt ścienny lub może być ładowana bezpośrednio do akumulatora, jeśli nie chcesz instalować uchwytu ściennego.

Dla osób wrażliwych na alergie Triflex HX1 oferuje dożywotni system filtrów HEPA oraz łatwy system Twist2open, który umożliwia opróżnianie pojemnika na kurz z łatwością i przy minimalnym kontakcie. Standardowo wyposażony jest w trzy narzędzia: ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu i płaskie narzędzie do tapicerki. W zestawie znajduje się również dodatkowy zewnętrzny akumulator i ładowarka, dzięki którym odkurzacz może pracować nawet do 120 minut.

Wnioski końcowe

Miele Triflex HX1 Pro jest łatwy w użyciu, dobrze zaprojektowany i imponująco mocny na podłogach i nie tylko. Oferuje moc sprzątania, jakiej można oczekiwać od odkurzacza przewodowego. Warto wspomnieć, że 60-minutowa żywotność baterii, o której mówi Miele, jest niska bez elektrycznej głowicy podłogowej, ale z dodatkowym zestawem baterii może okazać się, że odkurzacz wytrzyma do 120 minut, jeśli masz duży dom do codziennego odkurzania. Zobacz https://togethermagazyn.pl/czy-warto-kupic-odkurzacz-bezprzewodowy-czym-charakteryzuje-sie-marka-dyson/

Jego 0,5 litra pojemności jest na małej stronie, jednak, zwłaszcza jeśli idziesz na 120 minut, ale kto chce sprzątać na tak długo na raz, w każdym razie. Trzeba będzie regularnie opróżniać pojemnik na brud, ale jest to łatwe i nie jest brudne.

SHARK VERTEX CORDLESS. Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz w średniej cenie. Najlepsze dla: kompaktowych przestrzeniPojemność pojemnika na kurz: .34qts.Waga: 9.04lbMoc: 281WHałas: dBABateria: Do 60 minutGwarancja: 2 lata

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ

 1. Łatwe składanie do przechowywania i kompaktowe wymiary poniżej 3 stóp do przechowywania w szafie
 2. Super lekki
 3. Łatwy do usunięcia pojemnik na kurz
 4. Nie wymaga koncentratora ładowania i ładuje się za pomocą wyjmowanego akumulatora
 5. Uszczelka antyalergenowa zatrzymuje kurz i alergeny

POWODY, KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ

 1. Kłopotliwe rozkładanie z powrotem z trybu przechowywania
 2. Ciężki
 3. Mały pojemnik na kurz

Lekki odkurzacz bezprzewodowy Shark Vertex jest częścią najbardziej zaawansowanej gamy odkurzaczy bezprzewodowych Shark, dzięki czemu jest wystarczająco mocny, aby konkurować z innymi odkurzaczami, a do tego ma stosunkowo przystępną cenę.

Konstrukcja i właściwości techniczne

Oprócz bezprzewodowej i lekkiej konstrukcji, ten konkretny odkurzacz jest wyposażony w najnowszy system DuoClean Powerfins, który jest jak dwa odkurzacze w jednym i zasysa dwa razy więcej podczas jednego przejazdu. Miękka rolka zbiera drobne zanieczyszczenia i kurz, podczas gdy silikonowe końcówki PowerFins zagłębiają się w dywany i bezpośrednio na podłogi, aby lepiej zbierać sierść zwierząt.

Tymczasem technologia Multi-Flex zgina się pod kątem 90 stopni, dzięki czemu można uzyskać dostęp do nisko położonych miejsc bez konieczności schylania się, i to właśnie ona pozwala na złożenie odkurzacza na pół, co umożliwia jego kompaktowe przechowywanie. Inne kluczowe funkcje odkurzacza Shark obejmują technologię zapobiegającą owijaniu się włosów, samoczyszczącą rolkę szczotki oraz system Anti-Allergen Seal (zmywalny filtr HEPA).

Oferuje do 60 minut ładowania, choć czas pracy zmniejsza się w miarę pracy na dywanie, lub aktywować tryb Boost, na zaledwie 12 minut. Ładowanie jest tak proste, jak podłączenie do odłączanego akumulatora w odkurzaczu lub całkowite odłączenie akumulatora w celu naładowania go na blacie.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz