Nowocześnie wykonane elektrobębny przeznaczone do wykonywania zadań lżejszych

Nowocześnie wykonane elektrobębny przeznaczone do wykonywania zadań lekkich oferuje dystrybutor Hard – met. Jest to sprzedawca licznych sprawdzonych producentów, wobec czego można spodziewać się, że oferta z takiego zakresu będzie doskonale opracowana.

Zaprezentowane pod adresem elektrobęben hard-met.pl dedykowane są do transportowania lekkich a także często pakowanych już towarów. Najczęściej pracują one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta obudowa powoduje, że części te nad wyraz dobrze sprawdzają się w transportowaniu tych materiałów, jakie domagają się utrzymania czystości. Wskazane elektrobębny można wobec tego wykorzystywać w wielu dziedzinach przemysłowych. Jako użyteczny podzespół taśm przenośnikowych mogą osiągać nawet 98% sprawności. Jest to efektem projektu elektrobębnów, zapewniających niskie straty powiązane z tarciem. Elektrobębny mają stopień ochrony IP66 oraz IP67, co pokazuje iż będą odporne na działanie elementów jakimi są: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, czy tłuszcze. Z uwagi na to, że zaoferowane elektrobębny są zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, nie zajmują zbyt sporo miejsca.

Z tego powodu, jeśli ktoś w magazynie nie dysponuje zbyt dużą przestrzenią, to zaprezentowane elementy będą dla niego doskonałym wyjściem. Jedynym elementem, jaki będzie wystawać poza obudowę jest albowiem puszka elektryczna albo przewód. Zwarta budowa elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met wyeliminuje również konieczność dokupienia innych elementów. Elektrobębny można myć pod ciśnieniem i nie obawiać ich uszkodzenia. Bardzo dobrze nadają się do przemysłu spożywczego, ze względu na zrobienie ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Klient podczas złożenia zamówienia może spersonalizować typ pokrycia elektrobębna, żeby mieć pewność, że nie ulegnie zniszczeniu on w takich warunkach, w jakich będzie eksploatowany. W zależności od oczekiwań, jak i budżetu, elektrobębny mogą zostać zrobione z przekładniami polimerowymi, aluminiowymi albo stalowymi. Katalogi produktów udostępnione są na stronie sprzedawcy.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz