Wednesday, 12 May 2021

Obsługa klientów biznesowych w kancelarii adwokat Iwony Cebo – Kubiczek

Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w jakiej można korzystać z usług dotyczących wszystkich dyscyplin prawa. Można więc skorzystać ze wsparcia specjalistki, gdy nasza sprawa dotyczy: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane podejście i zaangażowanie adwokatki sprawiają, że w dyscyplinie adwokaci dąbrowa górnicza zajmuje ona pozycję liderki. Przede wszystkim, jest ona ceniona za skuteczność w poradnictwie oraz w rozwiązywaniu prawnych zagadnień. Propozycja usług wystosowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza doradztwem obejmie reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Doskonała znajomość prawa oraz 20 letnie doświadczenie dają klientom pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich świetnie reprezentowała. Co istotne, jej kancelaria współpracuje też z renomowanymi kancelariami na całym świecie, wobec czego o ile jakąś sprawę należy rozwiązywać poza granicami kraju, to także adwokatka może w tym pomóc. Klienci prywatni, jacy zgłaszają się do takiej kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, pomoc w opracowaniu treści licznych umów, pozwów i innych pism procesowych.

Głównie, interesanci korzystają w tym punkcie ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, a także w zakresie przyznawania odszkodowań i windykacji zobowiązań finansowych. Prawo karne oraz prawo administracyjne to następne dyscypliny, w jakich można oczekiwać na wsparcie ekspertki. Ponadto, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek udzieli wsparcia w: wystosowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, poradnictwie w obrębie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. O ile będzie taka konieczność, to w imieniu klientów będzie brała udział w negocjacjach różnego rodzaju i będzie reprezentować interesantów w sądzie.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz