Posiadaj własny styl – sprawdź, kto Tobie pomoże

Przebywamy w czasach, w których z każdej kwestii zasypywani jesteśmy rozmaitego rodzaju programami oraz magazynami o modzie. Ogólnoświatowej sławy architekci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie odcienie ze sobą łączyć, żeby nosić się modnie w nadciągającym sezonie.

Mimo to nie każdy podąża za globalnymi trendami, tłumacząc się tym, że chce posiadać swój własny styl i nikt nie będzie mu niczego dyktować. Za nic ma rady w najwyższym stopniu kultowych projektantów czy innych specjalistów od mody. Chce być na przekór modowym trendom i nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest niezwykle ważne i nie powinniśmy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach. Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w spodniach-rurkach, obcisłej bluzce lub połyskującym golfie.

Musimy umieć wybrać najlepsze dla nas kroje, z mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte podążanie za światowymi, obowiązującymi trendami modowymi jest oznaką snobizmu oraz może się dla nas niepoprawnie skończyć, kiedy za wszelką cenę będziemy chcieli założyć na siebie coś, w czym tak w rzeczy samej wyglądamy potwornie, jakkolwiek cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Pamiętajmy, że najistotniejsze jest bycie innowacyjnym, a nie ślepe podążanie za modą. Należałoby jest znaleźć swój własny, niepowtarzalny styl. Nie od dziś wiadomo, że to damy przywiązują znacznie większą uwagę do spraw związanych z modą. W jaki sposób w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dosyć skomplikowana.

Zdecydowana większość panów w ogóle nie intryguję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko oraz nie zastanawiają się nad tym, czy prawidłowo wyglądają akurat w tego rodzaju spodniach czy koszuli. Spędzają bardzo mało czasu w sklepach, nie uwielbiają przymierzać ubrań. Najentuzjastyczniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku oraz kupili tam wszystkie potrzebne im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą barw. Po więcej porad zapraszamy na stronę Stylistka – Tatiana Szczęch – to bardzo dobry wybór dla każdego.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz