Wednesday, 12 May 2021

Profesjonalne usługi w zakresie gięcia blach dowolnego typu

Grupa Wiss pośród licznych usług oferuje również takie związane z gięciem blachy. Profesjonalne świadczenia w obrębie gięcia blach różnego typu są zrealizowane precyzyjnie oraz terminowo, z uwagi na to, że zakład posiada nowoczesny park maszynowy. Z tego powodu warto rozpocząć współpracę z firmą, telefonując lub wysyłając formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem strony www. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko zrobiona jest przy wykorzystaniu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi 220 ton. Naciski te umożliwiają giąć blachy do dziesięciu mm grubości a także trzech m szerokości.

Kwalifikacje inżynierów Wiss oraz dysponowanie innowacyjnym sprzętem umożliwiają gięcie blach o wyjątkowo różnych kształtach. Wysoka jakość i dokładność gięcia zagwarantowana jest zarówno przy wykonywaniu zleceń wielkoseryjnych, małoseryjnych, jak i pierwowzorów. Gięcie elementów następuje z dokładnością do 0,1 mm, ze 100% seryjnością. Kąty da się tymczasem korygować poprzez dogięcie. Na witrynie firmy można sprawdzić przykładowe realizacje i przekonać się, że w zakresie gięcia blach Wiss pozostaje bezkonkurencyjny.

Prasy krawędziowe wykonują przewidywane czynności sprawnie, a obsługują je doświadczeni technicy. Spora baza zastosowanych akcesoriów dodatkowych umożliwi wszechstronne wykorzystania i elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, albo twardość blachy, gdyż technicy użyją do prac bezdotykowych mierników laserowych. Wykonana w Wiss obróbka plastyczna metali jest natychmiastowa, dokładna oraz gwarantuje wysoką seryjność. Jest to nie tylko efektywne, lecz także opłacalne. Używana przez specjalistów technika ma szczególne znaczenie w przypadku założenia powtarzalności całego procesu, kiedy to dąży się do uzyskania dużej serii jednolitychpodzespołów przy niskim koszcie jednostkowym. Wszechstronna technika stosowana jest na cieńszych, jak i na grubych blachach.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz