Wednesday, 12 Aug 2020

Renomowane biuro księgowe w mieście Katowice

Szanowana kancelaria biegłych rewidentów działająca na terenie miasta Katowice założona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od zera w dniu dzisiejszym jest przodownikiem w branży. Dyplomowani księgowi oferują świadczenia księgowe, podatkowe oraz usługi doradcze od 2013 roku. Od tego także czasu mają niemałe zaufanie pośród klientów. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W firmie rozporządza teamem księgowości. Łukasz Bielecki jest natomiast szefem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest też biegłym rewidentem. Ma licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki rozporządza teamem audytu i innych świadczeń, równocześnie kontrolując poczynania w dziale księgowości.

Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobligowana jest do przestrzegania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich realizacjach działają zgodnie z regułami KEZK IFAC. Zawiera wyspecjalizowane postępowania, utrzymanie tajemnicy zawodowej, stosowną dokładność, zawodowe kompetencje, bezstronność oraz uczciwość. Usługi księgowe każdorazowo bazują na jak najlepszych rozwiązaniach i na wysokiej jakości. Nadzór oraz inne świadczenia dostosowane są do potrzeb klientów, plus jednocześnie do aktualnych przepisów prawnych. W przypadku jakichś wątpliwości zainteresowany współpracą ma okazję uzupełnić formularz kontaktowy, znajdujący się pod linkiem i na pewno w krótkim czasie skontaktuje się z nim specjalista z firmy. Po ustaleniu elementów umowy można będzie zająć się współpracą.

Propozycja jest kompletna i obejmuje bogatą paletę świadczeń nadzorczych, księgowych i poradniczych. Skierowana jest zarówno do dużych spółek giełdowych, jak i do mniejszych przedsiębiorstw. Klienci mają możliwość decydować się między innymi na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór zewnętrzny projektów finansowych z dotacji UE, czy poradnictwo w obrębie rachunkowości i podatków. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają również szczegółowe ekspertyzy i sporządzają raporty ekonomiczno – finansowe.
Więcej informacji na http://www.click2edu.pl/

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz