Rzetelne usługi księgowe w Krakowie

Rzetelne usługi księgowe na terenie Krakowa proponuje doświadczona księgowa Justyna Mąkosa. Prowadzi ona firmę Account Trees już od piętnastu lat, czyli w dziedzinie księgowość kraków jest ceniona. Zajmuje się głównie prowadzeniem pełnej księgowości, lecz jej specjalizacją jest także obsługa kadrowo – płacowa. Dla klientów zaproponowany jest wysoki standard obsługi księgowej, abstrahując od tego, czy chodzi o małe, jednorazowe zlecenia, czy też o regularną obsługę księgową.

Księgowość jest nie tylko drogą zawodową ekspertki, lecz też jej pasją. I z tego powodu wszystkie zlecenia są dla niej priorytetowe. Poza uzupełnianiem dokumentacji, księgowa reprezentuje firmy przed organami podatkowymi oraz Urzędem Skarbowym, a także w trakcie kontroli. Rzetelna obsługa jest zagwarantowana, bo Justyna Mąkosa systematycznie podnosi swoje uprawnienia.

Klienci mogą spodziewać się poprowadzenia księgowości wzorowo, na imponującym poziomie. Wszystko bazuje na wyznacznikach skarbowych a także prawa. Księgowa ma na względzie wszystkie aktualizacje i niczego nie pominie. Posiada ona ubezpieczenie OC, co jest dodatkowym walorem dla interesantów. W dodatku, ma także certyfikat księgowy C.I.K. nr 76609. To w całości sprawia, że można oczekiwać usług na wysokim poziomie.

Opłaca się zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów, aby nabrać pewności, że dokładnie do tego miejsca warto się kierować. Katalog usług księgowych w takim miejscu obejmuje: pełną księgowość, obsługę kadrowo – płacową, zarządzanie podatkowe, ryczałt ewidencjonowany, księgowość wspólnot mieszkaniowych a także KPiR. Udostępnione świadczenia są szczegółowo opisane na stronie internetowej. Z tego względu przyszli klienci prędko wiedzą, czego się spodziewać. Strona internetowa specjalistki od księgowości jest przygotowana bardzo dokładnie, a więc można obeznać się z systemem rozliczania a także przesłać zapytania do właścicielki krakowskiego biura księgowego. Dostępne są także eksperckie teksty, poszerzające poziom wiedzy z zakresu księgowości.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz