Thursday, 18 Aug 2022

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci z chorobami jakimi są: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnostyka, a o ile to konieczne, pacjenci poddani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddawać opublikowany jest na witrynie gabinetu.

Można dowiedzieć się, jak przebiega biopsja fuzyjna, zobaczyć dane kontaktowe oraz wpisać się na pierwszą wizytę. Lekarz realizuje pełen zakres terapii schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych. Pełna diagnoza rozszerzona jest zawsze o badanie USG. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urologii ma doskonałe wykształcenie i stale kształci się w kierunku, jaki reprezentuje.

Można w takim razie oczekiwać, że usługi medyczne będzie wykonywać na wysokim poziomie. Wyróżnia go również spersonalizowane nastawienie do każdego pacjenta. Przed podejmowaniem jakichkolwiek kroków medycznych obeznaje się z historią choroby wybranej osoby.

Całościowe nastawienie powoduje, że chorzy prędzej cieszą się zdrowiem lub łagodniej przejdą przez objawy schorzenia. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i tradycyjne. Przeszedł również szkolenie z zakresu ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w pełni zaufać.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz