Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na różne imprezy

Oferta budząca zainteresowanie zleceniodawców, którzy planują skorzystać z niebanalnej fotobudki jest opracowana przez markę Fotobu.pl bardzo solidne. Dlatego klienci wiedzą, że natychmiastowo mogą skorzystać z opcji dzięki jakim ich uroczystość będzie wyjątkowa, a na dodatek w doskonałej cenie. Zleceniodawcy mogą wybierać w ramach fotolustro cena cztery zestawy: Max, Premium, Standard oraz Basic. Są one dokładnie zaznaczone razem z zakresem cenowym na witrynie www. Cena zmienia się wraz z tym, czy ktoś chciałby skorzystać z usług dodatkowych.

Dodatkowo, zamawiający mogą decydować się na to, by zrobić użytek ze specjalnego pakietu na wesela. Wtedy otrzymają 10% taniej na całe zamówienie. Mało tego, że Narzeczeni oszczędzają pieniądze, to mogą też oszczędzić czas, ponieważ nie muszą poszukiwać 3 usługodawców, tylko podpisują umowę z jednym. Wszechstronne usługi zawierają: kamerzystę z ujęciami z drona w gratisie, fotografa, fotobudkę albo fotolustro, szyld LOVE, a także opcję korzystania z ręcznie robionych zaproszeń, indywidualnie zaprojektowanej księgi gości, winietek a także zdobień.

Nowożeńcy bardzo to doceniają, bo rzeczywiście uzyskają spójną wizję u konkretnego zleceniodawcy. Dodatkowo, sami zadecydują czy na weselu chcieliby korzystać z klasycznej fotobudki, bądź może z fotolustra, a więc nietuzinkowego zwierciadła robiącego wystrzałowe fotografie. Zwierciadło robiące zdjęcia będzie nie tylko doskonałym rozwiązaniem na zabawę podczas wesela, ale też będzie dekoracją uroczystości weselnej. Poza podstawami w ramach fotobudki do każdego z pakietów można dobierać dodatkowe rozwiązania. Są to: szybsze rozstawienie fotobudki, wykorzystanie dodatkowej godziny zabawy, zrobienie ręcznie ozdobionej przez pracowników Księgi Gości oraz zrobienie
wyjątkowego, indywidualnego tła dla fotolustra na zamówienie. To ukazuje, że marka Fotobu.pl troszczy się o wszystkich klientów.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz