Saturday, 16 Oct 2021

Wyspecjalizowana auto pomoc dla kierowców z Żyrardowa i okolic

Usługi oferowane przez pomoc drogową w Żyrardowie, a więc przez zakład Pomoc Drogowa Badoś są wielokierunkowe. Kierowcy, którzy skontaktują się z pracownikami firmy mogą oczekiwać na realizowanie świadczeń takich jak: dowóz benzyny, naładowanie akumulatora, dowóz określonych podzespołów, awaryjne odpalenie auta, korzystanie z auta zastępczego, zabezpieczenie pojazdu na parkingu firmy, wyciągnięcie samochodu z rowu, naprawy z zakresu wulkanizacji, czy pozbycie się drobnych usterek mechanicznych na miejscu zdarzenia przez wykwalifikowanego mechanika mobilnego.

Za każdym razem, zasięg świadczeń dopasowany jest do indywidualnego zdarzenia. Auto pomoc działa całodobowo. Dyżury spełniane są przez 7 dni tygodniu. Z tego powodu w wypadku stłuczki usterki nie ma kłopotu z tym, aby skontaktować się z pracownikiem zakładu.

Przewożone na lawecie mogą być samochody o różnej masie, bo zakład dysponuje holownikami powyżej trzy i pół tony. W tym obszarze Pomoc Drogowa Badoś świadczy usługi nie tylko na terenie Żyrardowa oraz okolicznych miejscowości, ale także na terenie całej Polski, jak i w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów może sprowadzić zepsuty pojazd z dowolnego miejsca w Polsce bądź z zagranicy, co jest wyjątkowo wygodne dla klienta i umożliwia szybsze, ponowne przyłączenie się do ruchu drogowego. Na witrynie internetowej warsztatu dokładnie wskazane są tereny funkcjonowania ekspertów. Można również za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zadawać pytania specjalistom oraz liczyć na szybką reakcję.

Perfekcyjna obsługa klientów zachęca do korzystania z usług wskazanej pomocy drogowej. Wszystkie lawety wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, pozwalający nie tylko przewozić bezpiecznie auto. Da się również na miejscu wymienić koła lub przykręcać odkręconą śrubę, kiedy skorzysta się z mobilnego mechanika. Jak wobec tego można dostrzec, to pomoc drogowa, jakiej warto ufać. Pojazd będzie naprawiony w dobrej cenie.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz