Wednesday, 3 Mar 2021

Zabawa w make-up – co nabyć?

Ostatnimi czasy niezwykle modne zrobiło się kupowanie cieni do powiek w znaczących paletach, tak ażeby posiadać po troszku z każdego koloru. To właśnie dzięki temu produktowi jesteśmy w stanie poeksperymentować oraz zrealizować absolutnie inny makijaż oczu aniżeli robimy to na co dzień. W paletach mamy w wielu przypadkach bogaty wybór nie tylko barw, jednak oraz rodzajów cieni: perłowe, sypkie, czy również cienie do makijażu z mocnym dodatkiem pigmentu. Wystarczy wypróbować każdego po trochu i odszukać swój własny styl, który będzie mógł nam towarzyszyć przez jakiś czas.

Naturalnie każda kobieta wypatruje cieni aksamitnych, łatwych w aplikacji, niesłychanie trwałych i wydajnych, utrzymujących się na powiekach godzinami, do makijażu dziennego jak oraz wieczorowego. O jakość takich cieni nie powinniśmy się martwić, jeżeli dokonamy wyboru z solidnej firmy. Z kolorami cieni do powiek wolno łatwo eksperymentować robiąc przeróżne mieszanki i uzyskując przy tym szokujące kolory. Pamiętajmy jednakże, by dokupić trafny pędzelek z długą rączką i zaokrąglonym kształtem, który pomoże nam w nanoszeniu cieni na powieki. Jest takie miejsce, jakie jest rajem dla kobiet. To miejsce jest tym, czym dla dzieci punkt sprzedaży zabawkowy. Dla kobiet tą ziemią obiecaną jest drogeria. Nie istnieje kobieta, która stwierdzi, że nie pożąda niczego z drogerii.

Chociażby jej się już z szuflad wysypywało, to jeżeli tylko zaistnieje okazja, wejdzie do sklepu z kosmetykami i ekspresowo odnajdzie to, czego w swojej kolekcji jeszcze nie ma. Najłatwiejszym łupem wydają się cienie do makijażu – rekomendujemy też pędzle do makijażu. Nawet jeśli amatorka makijażu uparcie używa wyłącznie jednego koloru dla podkreślenia swego spojrzenia, to dany kolor jest produkowany w tylu odcieniach, że nie jest dopuszczalne, żeby wykupić je wszelkie od razu. Mało tego, cienie do powiek wytwarzane są już w różnorodnych formach. Dzisiejszy cień do powiek to nie jedynie sprasowany oraz zabarwiony kawałek pudru. Dziś można nabyć także cienie sypkie – w buteleczkach ze specjalnym aplika torem. Bez trudu odszukamy w drogeriach także cienie w tubce mające formę żelu. Kiedy w takim razie pomnożyć ilość kolorów przez ich odcienie oraz przez ilość dostępnych na rynku form – wolno przestać dziwić się kobiecym fantazjowaniom o mężu milionerze.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz