Zalety osiedla Konstelacja 2E

Konstelacja 2E to nowocześnie zaprojektowane osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski. Jest to miejsce dla osób, które zamierzają mieszkać w modernistycznych wnętrzach i prestiżowej okolicy. Mieszkania mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przylega własny ogródek, zielony dach oraz jedno lub dwa miejsca parkingowe. To oddziałuje na wygodę. Zielone dachy to dodatkowa przestrzeń, służąca odpoczynkowi.

Osoby które poszukują domu doceniają to wyjście. Osiedle wygląda elegancko i nic dziwnego, że dużo rodzin z dziećmi chce tutaj mieszkać. Młodzi rodzice, którzy pracują w stolicy Małopolski mogą na jego obrzeżach znaleźć dom w świetnym standardzie i nie przejmować się zgiełkiem centrum.

Dobrze będzie zaglądać na witrynę, na jakiej zaprezentowany jest mieszkanie zielonki i zobaczyć, jak wysoki standard jest proponowany. Można zobaczyć zdjęcia osiedla oraz mieszkań. Można także od razu zarezerwować wybrane przez siebie mieszkanie. Do wybrania są cztery typy apartamentów, mające powierzchnię użytkową od 64 do dziewięćdziesięciu dwóch metrów kwadratowych. Mieszkania mają własny ogródek, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca do zaparkowania. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w ten sposób, aby każdy miał możliwość osobiście utworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu zależy. Można również skorzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper współpracuje bowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Na dodatek można korzystać z oferty FM Kuchnie, jaka obejmuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kuchnie firmy NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Od razu można także zamówić kompletne wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. O dużym standardzie wykończenia mieszkań na takim osiedlu świadczą: pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód oraz altany śmietnikowe. Na ulicy umieszczono także oświetlenie.

Powiązane publikacje

Dodaj komentarz